صفحه اصلی درباره روابط عمومی   اطلاعیه آلبوم تصاویر خبرنامه ماهنامه چاره ارتباط باما

              
1

نشست هم اندیشی ۱۳ آبان در واحدکنگاور

 

فرمانده سپاه ناحیه کنگاور گفت: همه باید دورنمای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را با دل و جان بپذیریم و رسالت دانشگاهیان در این بیانیه سنگین‌تر و خطیرتر است.

همه باید دورنمای بیانیه گام دوم انقلاب را بپذیریم

به گزارش روابط عمومی واحدکنگاور، نشست هم‌اندیشی استکبارستیزی و ۱۳ آبان با حضور فرمانده سپاه ناحیه کنگاور، اعضای هیئت رئیسه، شورای بسیج و جمعی از کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور برگزار شد.

فرمانده سپاه ناحیه کنگاور در این نشست مطرح کرد: ۱۳ آبان تبعید حضرت امام به ترکیه، کشتار دانشجویان و تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیرو خط امام است و چنین روحیه استکبارستیزی باید بین همه اقشار و ملت ایران وجود داشته باشد.

علی‌اصغر اله‌دانه گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک دورنمایی ترسیم کردند و این دورنما را باید همه ما با دل و جان بپذیریم و رسالت دانشگاهیان در این بیانیه سنگین‌تر و بزرگ‌تر است.

وی افزود: موضوع مهم دیگر مرزبندی با دشمن است و اگر نتوانیم توصیه‌های قرآن کریم و ائمه اطهار علیهم‌السلام را جاری کنیم حقیقتاً توفیقی پیدا نخواهیم کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور هم در این نشست گفت: امام خمینی(ره) دانشگاه را به‌دلیل نقش فرهنگی، اجتماعی و سیاسی که دارد مبدأ همه تحولات می‌دانستند و معتقد بودند که دانشگاه باید نقش انسان‌سازی، حفظ استقلال کشور و تداوم انقلاب اسلامی را ایفا کند.

عزیزالله رحمتی افزود: مقام معظم رهبری نیز می‌فرمایند که دانشگاه باید دانشجویان و انسان‌های فرهیخته، مؤمن و انقلابی تربیت کند و در این راستا حرکت دانشجویان را در روز ۱۳ آبان یک حرکت عاقلانه بیان می‌کنند.

وی توضیح داد: مقام معظم رهبری فرمودند که دانشجویان در شرایط حساس می‌توانند با تصمیم‌های انقلابی تأثیرگذار باشند.

© تمام حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور می باشد .